سومین جشنواره رسانه های علوی - ویژه تولیدات دیجیتال برگزار می شود. بمناسبت عید سعید غدیر و دهه امامت و ولایت سومین جشنواره رسانه های علوی - ویژه تولیدات دیجیتال برگزار می شود.

سومین جشنواره رسانه های علوی - ویژه تولیدات دیجیتال برگزار می شود.

بمناسبت عید سعید غدیر و دهه امامت و ولایت سومین جشنواره رسانه های علوی - ویژه تولیدات دیجیتال برگزار می شود. این جشنواره که اولین آن در سال 1389 و دومین آن در سال 1394 برگزار شده است محلی خواهد بود برای گردهم آیی و هم اندیشی و همچنین ارائه تولیدات جدید فعالان و تولیدکنندگان دیجیتال.
دبیر جشنواره رسانه های علوی اعلام داشت؛ پیرو دو جشنواره گذشته و فعال شدن دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه های علوی ویژه تولیدات دیجیتال در سال 1395، هم اکنون زیرساخت های عرضه تولیدات نرم افزاری با موضوع غدیر و امامت و ولایت در وب سایت دبیرخانه دائمی در طول سال توسط تولیدکنندگان و فعالان حوزه فضای مجازی فراهم شده است.
ابوالقاسم حبیبی افزود؛ برگزاری اینگونه جشنواره ها محلی است برای معرفی آثار و محصولات جدید و همچنین ارزیابی نرم افزارها و محتواهای تولید شده توسط داوران و عموم جامعه. همچنین صحنه رقابتی سازنده و مفید ایجاد خواهد شد که باعث غنا و تقویت آثار تولید شده خواهد شد.
وی افزود؛ این نوع جشنواره ها زمینه ای خواهد بود برای شناخت تولیدات و تولیدکنندگان برتر و حمایت از آنها.
حبیبی ادامه داد؛ آثار در این جشنواره به دو شیوه داوری خواهد شد 1- توسط داوران و کارشناسان رسمی مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2- داوری مردمی یعنی آثار در وب سایت دبیرخانه جشنواره در منظر عموم قرار خواهد گرفت و کاربران با امتیاز دهی آثار برتر خود را انتخاب خواهند نمود و هر بخش از جشنواره 5 اثر برگزیده خواهد داشت 4 اثر توسط داوران و یک اثر توسط مردم به عنوان اثر برگزیده منتخب مردمی.
دبیر جشنواره رسانه های علوی گفت؛ در برگزاری دو جشنواره قبلی تجربه خوبی داشتیم و تا حدودی توانستیم تولیدکنندگان و فعالان علوی را در فضای مجازی شناسایی و با آنها ارتباط برقرار نمائیم. امیدواریم با حضور فعال تولیدکنندگان نرم افزارهای علوی و فعالان و پژوهشگران، ایده پردازان و دانش پژوهان در حوزه غدیر و امامت و ولایت در این جشنواره زمینه های همکاری و هم افزایی بیشتر بین فعالان این حوزه فراهم گردد.
حبیبی در پایان افزود؛ با توجه به اهمیت و نقش اصولی و مبنایی و راهبردی موضوع امامت و ولایت و تجلی آن امروز تحت عنوان »ولایت فقیه« در نظام مقدم جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی و از طرفی نقش بسیار بسیار موثر و نقش آفرین فضای مجازی در زندگی روزمره آحاد مختلف اجتماعی در ایران، جهان اسلام و سراسر دنیا، لذا جا دارد تمامی اهل فن و هنر در موضوع غدیر و امامت و ولایت اعم از علما، دانشمندان و تولیدکنندگان هنری (هنرمندان) و هر آنکس که دل در گرو محبت امیرالمومنین علی (علیه السلام) و انقلاب اسلامی دارد داشته های خود را به شیوه های مختلف شامل: دیداری، شنیداری و نوشتاری و دیجیتال را در قالب این جشنواره ارائه و فراگیر نماید تا به دست تعداد بیشتری از علاقه مندان و شیفتگان علوی و حقیقت جویان رسانده شود.
دبیر جشنواره گفت: سومین جشنواره رسانه های علوی با حمایت و پشتیبانی مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی غدیر، سازمان صدا و سیما همانند دو جشنواره قبلی و همکاری صمیمانه مجتمع دیجیتال اداره کل ارشاد اصفهان توسط موسسه آفرینش های غدیر برگزار خواهد شد.
ایمیل: info@alavimf.ir
نشانی وب سایت جشنواره: www.alavimf.ir
تلفن تماس: 02177447358
اطلاعات تکمیلی متعاقبا در رسانه های خبری منعکس خواهد شد.

تاریخ خبر: 1397/06/02
منبع خبر: