7 اردیبهشت؛ اختتامیه دومین جشنواره رسانه های علوی

​به مناسبت اکرام غدیر و امیرالمومنین علی (علیه السلام) و ارائه گزارش از نتایج جشنواره رسانه های علوی و تقدیر از آثار برگزیده، سه شنبه 7 اردیبهشت ماه  از ساعت 10 تا 12:30 مراسم اختتامیه دومین جشنواره رسانه های علوی در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای انقلاب اسلامی.برگزار می گردد.

 

امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به تولید محتوای دینی با استفاده از ظرفیت های هنری و رسانه ای جدید و نشر آن در فضای مجازی احساس می شود. در اعصار و قرون گذشته هیچ زمان گستره رسانه ای تا به این حد نبوده و تأثیر پذیری آن نیز به نسبت امروز بسیار محدود بوده است. به همین دلیل کار محققین و اندیشمندان اسلامی و همچنین تولیدکنندگان آثار هنری و رسانه ای بسیار بسیار سخت تر و پیچیده تر از گذشته خواهد بود.

 

در همین رابطه، موسسه آفرینش های غدیر از موسسات تابعه بنیاد بعثت چند سالی است جشنواره ای را تحت عنوان »رسانه های علوی ویژه تولیدات دیجیتال« برگزار می کند که در غدیر سال گذشته موفق شد با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز رسانه های دیجیتال)، شهرداری تهران و سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی دومین آن را برگزار نماید.

 

اختتامیه دومین جشنواره رسانه های علوی در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای انقلاب اسلامی به آدرس میدان بهارستان، خیابان شهید مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهی کوچه شهید صیرفی پور برگزار می گردد.

 

تاریخ خبر:
منبع خبر: